ADP Nederland BV neemt over van Logica Nederland

13 augustus 2010 door: Rob Wasserman voor ADP Nederland bv

Salaris- en HR-dienstverlener ADP Nederland BV nam recentelijk de payroll-activiteiten van Logica Nederland over. Beide organisaties ondertekenden hiervoor recentelijke een overeenkomst. Met de overname versterkt ADP zijn organisatie met ongeveer tachtig professionals op het vlak van payroll, account management en productontwikkeling. ADP neemt de payroll-activiteiten voor zo’n 260 klanten over, die gebruik maken van de P&I- en PMS/PayFact-platformen. De overname heeft geen gevolgen voor de werkgelegenheid en werden per direct geëffectueerd.

Logica Nederland richt zich hiermee volledig op de markt voor HR Business Process Outsourcing (HR BPO) bij grote ondernemingen. Bij deze vorm van uitbesteding neemt Logica grote delen van de HR-werkzaamheden over, waarbij de focus ligt op het gebruik van SAP- en Oracle-technologie. Door de P&I- en PMS/PayFact payroll-activiteiten bij een specialist als ADP onder te brengen is continuering van deze dienstverlening aan klanten van Logica Nederland gewaarborgd. Zij kunnen voortaan gebruikmaken van de diepgaande, specialistische kennis en goede service van ADP op dit gebied.

SOFTWARE INFORMATIEPAKKET

Zend formulier & ontvang gratis pakket met checklists, cases en folders, of lees meer.

Noot: We leveren enkel informatiepakketen aan welke opgerichte bedrijven, dus vergeet uw bedrijfsnaam niet in te vullen.
Noot: Zonder achternaam wordt het terugbellen moeilijk
U kunt gerust uw bedrijfsemail opgeven wij spammen niet!
Wij bellen altijd voor een korte intake, geef aub een correct telefoonnummer op, anders kunnen we de aanvraag niet behandelen.
Akkoord met voorwaarden* Gezien onze strikte privacy en anti-spam maatregelen aub akkoord met de voorwaarden.