CRM & More exclusief distributeur Smart@xs

2 maart 2010 door: Dennis van der Heijden

Smart@xs, leverancier van add-ons voor Microsoft Dynamics CRM, heeft CRM & More aangesteld als haar distributeur voor de Nederlandse markt. CRM & More krijgt hiermee de directe en exclusieve beschikking over een aantal succesvolle sales & marketing producten van de Belgische CRM marktleider, als Smart@xs Navigator en Smart@xs Connectivity Suite.

CRM & More en haar moederbedrijf CRM Partners deden al ruim twee jaar ervaring op met de producten van Smart@xs. Rik Dubbink, partner CRM & More: “Bij Reed Business hebben we een specifieke oplossing voor hun call center kunnen leveren op basis van Smart@xs waar ze erg tevreden over zijn. Ook bij REAAL Verzekeringen konden we functionaliteiten bieden die zonder deze add-ons alleen als maatwerk hadden kunnen worden gerealiseerd.”

Philippe Seghers, general manager Smart@xs: “Nederland is voor ons een interessante afzetmarkt. Wij zien in CRM & More een betrouwbare partij om onze producten een solide plaats in de Nederlandse markt te geven.

-

SOFTWARE INFORMATIEPAKKET

Zend formulier & ontvang gratis pakket met checklists, cases en folders, of lees meer.

Noot: We leveren enkel informatiepakketen aan welke opgerichte bedrijven, dus vergeet uw bedrijfsnaam niet in te vullen.
Noot: Zonder achternaam wordt het terugbellen moeilijk
U kunt gerust uw bedrijfsemail opgeven wij spammen niet!
Wij bellen altijd voor een korte intake, geef aub een correct telefoonnummer op, anders kunnen we de aanvraag niet behandelen.
Akkoord met voorwaarden* Gezien onze strikte privacy en anti-spam maatregelen aub akkoord met de voorwaarden.