Customer Interaction Software in Tridion

15 januari 2007 door: Dennis van der Heijden

Q-go, een producent van Customer Interaction Management software en Tridion hebben een samenwerkingsovereenkomst gesloten. Met de integratie van de Q-go Interaction Manager in de WCMS applicatie kan Tridion een complete oplossing aanbieden op het gebied van online communicatie.

Door de samenwerking tussen beide partijen kunnen klanten de Q-go Interaction Manager en Tridion inzetten vanuit één beheers- en functionaliteitomgeving. Organisaties krijgen hierdoor via hun web content management applicatie een actueel inzicht in klantbehoeften en kunnen daardoor hun klantenservice en online omzet eenvoudig verhogen. Een van de eerste gezamenlijke klanten, is het UWV.

“Door de integratie van de Q-go Customer Interaction Management applicatie in het Tridion CMS kunnen wij de UWV-website zo inrichten dat de klant onze dienstverlening veel persoonlijker ervaart en het beheer ervan centraal geregeld kan worden. Het resultaat is een zichtbare verhoging van de klantwaardering,” aldus Erwin Schaapman, programma manager bij het UWV.

“Onze klanten verwachten een totaaloplossing op het gebied van online communicatie. In ons aanbod ontbrak echter nog de mogelijkheid om in eigen bewoordingen vragen te stellen en deze interactie te analyseren. Q-go is al jaren marktleider op het gebied van ‘natural language search’ en we hebben

een aantal gemeenschappelijke klanten dus voor ons als internationale CMS-leverancier is Q-go een zeer geschikte partij om mee samen te werken”, aldus Pieter Varkevisser, CEO van Tridion.

Marcel Smit, CEO van Q-go, is verheugd over de intensieve samenwerking: “Het is geen toeval dat Tridion en Q-go elkaar hebben gevonden. Beide partijen hebben een aansprekende, overlappende klantenkring die we met deze samenwerking nog beter van dienst kunnen zijn. Daarbij biedt deze overeenkomst volop kansen voor Q-go’s groeistrategie.”

Bronnen: CMScentraal & CMScenter.be

SOFTWARE INFORMATIEPAKKET

Zend formulier & ontvang gratis pakket met checklists, cases en folders, of lees meer.

Noot: We leveren enkel informatiepakketen aan welke opgerichte bedrijven, dus vergeet uw bedrijfsnaam niet in te vullen.
Noot: Zonder achternaam wordt het terugbellen moeilijk
U kunt gerust uw bedrijfsemail opgeven wij spammen niet!
Wij bellen altijd voor een korte intake, geef aub een correct telefoonnummer op, anders kunnen we de aanvraag niet behandelen.
Akkoord met voorwaarden* Gezien onze strikte privacy en anti-spam maatregelen aub akkoord met de voorwaarden.