De expliciete aanbiedingen van Covide CRM

8 januari 2012 door: Willem Massier voor Covide online CRM

De ‘Co’ van Covide CRM staan voor zowel ‘coöperatie’ als ‘communicatie’.  Een CRM voor ZZP-ers (eigenlijk liever ZP-ers als afkorting van Zelfstandige Professionals) moet aan andere eisen voldoen.  Soms werkt u samen met een collega aan een project, maar ook met anderen aan een ander project.  De doelgroepen deelt u met alle wisselende ZP-partners binnen uw samenwerkingsverband.  En u werkt allemaal vanaf verschijdene en zelfs wisselende locaties.  Covide CRM voor de ZZP-er biedt een compleet stuk gereedschap om op een slimme manier te kunnen toepassen.

Uw voordelen met Covide CRM voor ZZP-ers

Covide CRM voor ZZP-ers biedt zonder meerkosten perfecte e-mailmarketing.  De combinatie van sales en campagnes bieden u gereedschap beschikbaar om nieuwe klanten te werven.  Een uitbreiding met een helemaal op zoekmachinemarketing gebaseerd content management systeem is beschikbaar.  En de samenwerking met diverse Social media reeds gerealiseerd.  En omdat u bijna altijd projectmatig werkt, is de geïntegreerde projectadministratie een bijzondere functionaliteit.  Onder andere omdat alle functies optimaal met elkaar samenwerken, waardoor u nooit meer gegevens dubbel hoeft in te voeren.  Zo optimaliseert u de arbeidseffectiviteit van uw samenwerkingsverband ongeacht de plek en tijd waar uw arbeiders werken.

SOFTWARE INFORMATIEPAKKET

Zend formulier & ontvang gratis pakket met checklists, cases en folders, of lees meer.

Noot: We leveren enkel informatiepakketen aan welke opgerichte bedrijven, dus vergeet uw bedrijfsnaam niet in te vullen.
Noot: Zonder achternaam wordt het terugbellen moeilijk
U kunt gerust uw bedrijfsemail opgeven wij spammen niet!
Wij bellen altijd voor een korte intake, geef aub een correct telefoonnummer op, anders kunnen we de aanvraag niet behandelen.
Akkoord met voorwaarden* Gezien onze strikte privacy en anti-spam maatregelen aub akkoord met de voorwaarden.