DEBA NV heeft gekozen voor DFone ERP Software hun SalesConfigurator

10 mei 2011 door: Tommie Wieme voor DF one ERP Software

Deba nv is een snel groeiende, onafhankelijke, Belgische producent van middenspanningsborden en de daarbij behorende schakelapparatuur. Voor hen is het belangrijk om snel een visueel beeld en uitgebreide technische info te geven aan de aanvragers van informatie of prijs voor hun producten.

Omdat Deba reeds enige tijd met de DF one ERP Software van Cotrabel bvba werkte, heeft zij ook niet getwijfeld om door deze trouwe leverancier haar Sales Configurator implementatie te laten uivoeren.

Deze Sales Configurator zorgt ervoor dat u a.d.h.v. een korte vragenlijst het ideale product voor uw klant kan samenstellen en onmiddellijk presenteren (visueel) met de nodige technische info. De configurator wordt gestuurd vanuit de bestaande artikelfiches. Aan uw bestaande artikelen worden eigenschappen, maten, functies, tekeningen, technische info, enz… meegegeven. Deze module zal door de juiste criteria het gewenste artikel slecteren en invullen in de offerte. Op die manier worden ook foute combinaties uitgesloten. Door gebruik te maken van deze optie zal u als bedrijf veel tijd besparen maar vooral geen extra bezoeken meer moeten doen naar uw prospect. De offerte kan ter plaatse gemaakt worden en afgehandeld.

  • Categorieën
  • ERP

SOFTWARE INFORMATIEPAKKET

Zend formulier & ontvang gratis pakket met checklists, cases en folders, of lees meer.

Noot: We leveren enkel informatiepakketen aan welke opgerichte bedrijven, dus vergeet uw bedrijfsnaam niet in te vullen.
Noot: Zonder achternaam wordt het terugbellen moeilijk
U kunt gerust uw bedrijfsemail opgeven wij spammen niet!
Wij bellen altijd voor een korte intake, geef aub een correct telefoonnummer op, anders kunnen we de aanvraag niet behandelen.
Akkoord met voorwaarden* Gezien onze strikte privacy en anti-spam maatregelen aub akkoord met de voorwaarden.