Dynamicweb nieuwe reseller met Strawberries

2 november 2007 door: Dennis van der Heijden

Strawberries heeft Dynamicweb geselecteerd als CMS leverancier en is Preferred Partner van Dynamicweb geworden. Strawberries uit Amsterdam bestaat in november al weer 10 jaar en is daarmee een zeer ervaren partij op het gebied van internet en content management oplossingen. Strawberries werkt onder andere voor Buma/Stemra, Eneco, Perry Sport, Hunkemüller, K-Swiss, DeAgostini en Prénatal. Op 17 oktober hebben Strawberries en Dynamicweb hun partnerovereenkomst getekend en is Strawberries tot het netwerk van Preferred Partners toegetreden. Jasper Wognum van Strawberries: “Dynamicweb biedt een geavanceerd content management systeem met enorm veel out-of-the-box functionaliteiten. Gecombineerd met een zeer aantrekkelijke licentiestructuur en een uitstekende support organisatie biedt dit een goede propositie. Wij verwachten dan ook erg veel van de nieuwe samenwerking met Dynamicweb.”? “Strawberries is een gerenommeerde club die zich ruimschoots bewezen heeft en werkt voor een groot aantal indrukwekkende klanten. Wij zijn dan ook trots dat Strawberries Dynamicweb als CMS leverancier heeft verkozen en kijken uit naar een succesvolle samenwerking”?, aldus Juriaan Pinkse, CEO van Dynamicweb Nederland.

SOFTWARE INFORMATIEPAKKET

Zend formulier & ontvang gratis pakket met checklists, cases en folders, of lees meer.

Noot: We leveren enkel informatiepakketen aan welke opgerichte bedrijven, dus vergeet uw bedrijfsnaam niet in te vullen.
Noot: Zonder achternaam wordt het terugbellen moeilijk
U kunt gerust uw bedrijfsemail opgeven wij spammen niet!
Wij bellen altijd voor een korte intake, geef aub een correct telefoonnummer op, anders kunnen we de aanvraag niet behandelen.
Akkoord met voorwaarden* Gezien onze strikte privacy en anti-spam maatregelen aub akkoord met de voorwaarden.