Ferranti en Lemento kneden Microsoft SharePoint 2007 naar wensen

28 februari 2007 door: Dennis van der Heijden

IT-systeemintegrator Ferranti en Corporate identity specialist Lemento bewijzen met gezamenlijk project uitgebreide kennis en mogelijkheden van nieuwe software.Systeemintegrator Ferranti is één van de eerste Belgische bedrijven die live is gegaan met Microsoft SharePoint 2007. Dit nieuwe systeem voor het beheer van webcontent vormt sedert einde januari het hart van Ferranti”s websites. De Antwerpse corporate identity specialist Lemento heeft zijn uitgebreide expertise inzake corporate identity ingezet om de Microsoft-omgeving af te stemmen op Ferranti”s huisstijl. Ferranti heeft de nieuwe versie van Microsofts content management systeem in gebruik genomen voor zijn websites. Omdat het bedrijf ook SharePoint-implementaties aanbiedt aan zijn klanten, beschouwde Ferranti het nieuwe CMS meteen als een praktijktest. SharePoint 2007 omvat tal van vernieuwingen. Wat opvalt is de sterke integratie met nieuwe Microsoft-producten zoals Excel-server, Business Scorecard Manager, Forms Server, Workflow Foundation en Business Data Catalogue. Ferranti beheert zijn intranet al langer op SharePoint, maar vond pas met deze nieuwe versie de tijd rijp om ook de commerciële sites onder te brengen in het systeem. “SharePoint 2007 is een enorme stap vooruit ten opzichte van de vorige versies,”? aldus Frederik Baert, Business Unit manager bij Ferranti. “Voor het eerst is er een naadloze integratie met Office-applicaties, een uitgebreide zoekfunctionaliteit, project management, RSS-feeds, beveiliging en document management.”?

Lees artikel verder op ComputerWorld

SOFTWARE INFORMATIEPAKKET

Zend formulier & ontvang gratis pakket met checklists, cases en folders, of lees meer.

Noot: We leveren enkel informatiepakketen aan welke opgerichte bedrijven, dus vergeet uw bedrijfsnaam niet in te vullen.
Noot: Zonder achternaam wordt het terugbellen moeilijk
U kunt gerust uw bedrijfsemail opgeven wij spammen niet!
Wij bellen altijd voor een korte intake, geef aub een correct telefoonnummer op, anders kunnen we de aanvraag niet behandelen.
Akkoord met voorwaarden* Gezien onze strikte privacy en anti-spam maatregelen aub akkoord met de voorwaarden.