Grip MultiMedia bouwt nieuwe website voor Axioma Custom Media

27 september 2010 bedrijf: Grip MultiMedia BV

In nauwe samenwerking met Grip MultiMedia is recentelijk een nieuwe website ontwikkeld voor Axioma Custom Media een ambitieuze en succesvol communicatiebureau uit Baarn. De website is sinds kort ontwikkeld op basis van het nieuwe e-Grip 1.7 content management systeem.

Axioma Custom Media Strategie, advies, concept, creatie & communicatiemiddelen levert online en offline maatwerk voor iedere klant en hebben op elke communicatievraag een effectief antwoord. Speciale aandachtsgebieden zijn: zorg&welzijn, financiƫle dienstverlening, overheid en industrie.

In de toekomst zullen Grip MultiMedia en Axioma als partners gezamenlijk meerdere online projecten gaan oppakken en invullen.

  • Categorieën
  • CMS

SOFTWARE INFORMATIEPAKKET

Zend formulier & ontvang gratis pakket met checklists, cases en folders, of lees meer.

Noot: We leveren enkel informatiepakketen aan welke opgerichte bedrijven, dus vergeet uw bedrijfsnaam niet in te vullen.
Noot: Zonder achternaam wordt het terugbellen moeilijk
U kunt gerust uw bedrijfsemail opgeven wij spammen niet!
Wij bellen altijd voor een korte intake, geef aub een correct telefoonnummer op, anders kunnen we de aanvraag niet behandelen.
Akkoord met voorwaarden* Gezien onze strikte privacy en anti-spam maatregelen aub akkoord met de voorwaarden.