IBIS-QC ontwikkelt liquiditeitsmonitor voor bouw

27 oktober 2009 door: Redactie

IBIS-QC consultants hebben vele jaren ervaring met bewakingsmethoden, vraagstukken betreffende managementinformatie en automatisering bij bouwbedrijven. Een constante vraag is geweest; “hoe beter en sneller inzicht kan worden verkregen in de financiële situatie rondom projecten en het bedrijf”.

Bestaande (ERP) automatisering oplossingen geven veelal geen afdoende antwoord op deze vraag, en wordt Excel creatief ingezet om toch nog tot een cijfer te komen. IBIS-QC heeft hulpmiddelen ontwikkeld die, gebruikmakend van de data in bestaande erp pakketten de gevraagde informatie en inzichten wel snel leveren.

Bron: ERP

SOFTWARE INFORMATIEPAKKET

Zend formulier & ontvang gratis pakket met checklists, cases en folders, of lees meer.

Noot: We leveren enkel informatiepakketen aan welke opgerichte bedrijven, dus vergeet uw bedrijfsnaam niet in te vullen.
Noot: Zonder achternaam wordt het terugbellen moeilijk
U kunt gerust uw bedrijfsemail opgeven wij spammen niet!
Wij bellen altijd voor een korte intake, geef aub een correct telefoonnummer op, anders kunnen we de aanvraag niet behandelen.
Akkoord met voorwaarden* Gezien onze strikte privacy en anti-spam maatregelen aub akkoord met de voorwaarden.