Infor haalt software voor kwaliteitscontrole binnen
29 december 2011 bedrijf: Infor
Infor heeft Quality Control Solution (QCS) van het Amerikaanse RSVP gekocht.
Dienstverlener RSVP Business Systems is een Amerikaanse partnerleverancier van bedrijfssoftware van Infor. De gekochte applicatie is gebaseerd op Infor’s Mongoose-ontwikkelsoftware. Het product integreert in Infor 10 ERP Business (Syteline) en andere software van de leverancier. De bedrijfsoftwarereus voegt het product mogelijk later toe aan zijn wereldwijde softwareaanbod.
De applicatie moet bedrijven helpen met het controleren, volgen en beheren van kwaliteit tijdens de dagelijkse bedrijfsprocessen. Het gaat onder andere om het produceren, ontvangen en verzenden van producten. De software moet leveranciers bijstaan bij onder andere kwaliteitsincidenten, veiligheid, veranderingsmanagement, machine- en onderhoudsresultaten en training.
Infor nam ook al producten over van Single Source Systems. Dat ging om de service management-oplossingen Service Management Plus (SM-Plus), Workbench Suite en SM-Plus Mobile. Bij de andere overname van branchegenoot telde Infor 2 miljard dollar neer.
- Categorieën
- Enterprise resource planning (ERP)
SOFTWARE INFORMATIEPAKKET
Zend formulier & ontvang gratis pakket met checklists, cases en folders, of lees meer.
