Nieuwe versie iFileFactuur uitgegeven door DDinformatica

10 mei 2011 bedrijf: DDi Document Software

De verwerking van inkoopfacturen kan nu automatisch plaatsvinden, dankzij de nieuwe versie van iFileFactuur die onlangs is gelanceerd door DDinformatica. Met iFileFactuur 2.12 kunnen klanten van DDinformatica hun factuurverwerkingsproces nog verder optimaliseren.

In vergelijking met de laatste versie heeft iFileFactuur een frisse, nieuwe uitstraling gekregen, maar ook functioneel is iFileFactuur verbeterd.

Vernieuwde functionaliteiten iFileFactuur 2.12

Zo is iFileFactuur nog gebruiksvriendelijker gemaakt. Als voorheen scrollen in een gescande factuur niet soepel liep, is het vanaf versie 2.12 mogelijk eenvoudig door een gescand document te scrollen waardoor u een factuur sneller kunt controleren of sneller naar de juiste informatie van de factuur kunt. Daarnaast is de herkenning aanzienlijk verbeterd en worden voortaan ook Nederlandse BTW nummers herkend.

Een andere waardevolle toevoeging is dat het vanaf versie 2.12 mogelijk is om ontvangen .pdf facturen direct te importeren in iFileFactuur. Deze hoeven dus niet langer geprint en gescand te worden.

  • Categorieën
  • DMS

SOFTWARE INFORMATIEPAKKET

Zend formulier & ontvang gratis pakket met checklists, cases en folders, of lees meer.

Noot: We leveren enkel informatiepakketen aan welke opgerichte bedrijven, dus vergeet uw bedrijfsnaam niet in te vullen.
Noot: Zonder achternaam wordt het terugbellen moeilijk
U kunt gerust uw bedrijfsemail opgeven wij spammen niet!
Wij bellen altijd voor een korte intake, geef aub een correct telefoonnummer op, anders kunnen we de aanvraag niet behandelen.
Akkoord met voorwaarden* Gezien onze strikte privacy en anti-spam maatregelen aub akkoord met de voorwaarden.