PlannSoft overgenomen door IFCS

14 februari 2010 door: PlanLogic voor Provide Business Solutions

De ontwikkelaar van PlannExpert onderhoudssoftware, Plannsoft is recentelijk overgenomen door IFCS.

Het bedrijf IFCS is in 1993 opgericht en gevestigd in Montreal te Canada. Door deze overname is IFCS wereldwijd de grootste leverancier op het gebied van onderhoudssoftware.

De overname past strategisch uitstekend, het zorgt ervoor dat IFCS verschillende markten met verschillende behoeftes kan voorzien voor goed onderhoudsbeheer. IFCS voert twee oplossingen: Senergy op basis van het platform van Oracle en voor het platform van Microsoft PlannExpert.

Deze strategisch overname zal PlannExpert ten goede komen . “In het verleden hebben IFCS en Plannsoft vele jaren samengewerkt, nu gaat de samenwerking verder. Het voltallige personeel van PlannSoft is nu geïntegreerd binnen IFCS. Dit betekent dat er een groter team is om de producten te verbeteren en verder te ontwikkelen. Hier mogen bestaande maar ook toekomstige klanten enthousiast over zijn, want het team van PlannExpert is nu dynamischer en pro-actiever” stelt Xavier Bonifay, directeur van IFCS.

SOFTWARE INFORMATIEPAKKET

Zend formulier & ontvang gratis pakket met checklists, cases en folders, of lees meer.

Noot: We leveren enkel informatiepakketen aan welke opgerichte bedrijven, dus vergeet uw bedrijfsnaam niet in te vullen.
Noot: Zonder achternaam wordt het terugbellen moeilijk
U kunt gerust uw bedrijfsemail opgeven wij spammen niet!
Wij bellen altijd voor een korte intake, geef aub een correct telefoonnummer op, anders kunnen we de aanvraag niet behandelen.
Akkoord met voorwaarden* Gezien onze strikte privacy en anti-spam maatregelen aub akkoord met de voorwaarden.