Raet-systemen helpen Vodafone bij salarisverwerking

24 februari 2010 door: Raet_BV voor RAET

Vodafone heeft recentelijk de eerste salarissen verwerkt met Raet Online en Raet Payroll Direct. Voor alle ruim 2.200 medewerkers van Vodafone Nederland is voor het eerst hun salaris berekend met Raet-systemen. Dit is naar volle tevredenheid van Vodafone gebeurd.

Na een uitvoerig selectietraject koos Vodafone Nederland voor haar salarisverwerking voor Raet Online met Raet Payroll Direct (RPD). De telecommunicatiespecialist koos voor Raet vanwege het vertrouwen dat op een gedegen en kwalitatief goede manier de gevraagde functionaliteit kan worden geleverd.

Daarnaast heeft Vodafone Nederland het goede gevoel dat Raet ook voor de toekomst dé partij is om eventueel verdere wensen te kunnen invullen op het gebied van HR functionaliteiten en salarisdienstverlening.

  • Categorieën
  • HRM

SOFTWARE INFORMATIEPAKKET

Zend formulier & ontvang gratis pakket met checklists, cases en folders, of lees meer.

Noot: We leveren enkel informatiepakketen aan welke opgerichte bedrijven, dus vergeet uw bedrijfsnaam niet in te vullen.
Noot: Zonder achternaam wordt het terugbellen moeilijk
U kunt gerust uw bedrijfsemail opgeven wij spammen niet!
Wij bellen altijd voor een korte intake, geef aub een correct telefoonnummer op, anders kunnen we de aanvraag niet behandelen.
Akkoord met voorwaarden* Gezien onze strikte privacy en anti-spam maatregelen aub akkoord met de voorwaarden.