SAP ERP van Uphanthis geselecteerd door Afvalverwerkingsbedrijf Attero

3 december 2010

Ter ondersteuning van bedrijfsprocessen is Afvalverwerkingsbedrijf Attero onlangs helemaal overgestapt naar SAP. Attero gaat de SAP ERP en de Waste & Recycling oplossing bedrijfsbreed inzetten voor het coördineren van de volgende processen: de automatisering van commercie, sturing en logistiek, weegbrug, massabalans, onderhoud, financiële administratie, inkoop, compliance en vergunning, verwerking en projecten.

Jean Wilbers, Manager Inkoop bij Attero: “Afgelopen zomer hebben we een grootscheepse reorganisatie doorgevoerd, waarbij we nadrukkelijk hebben ingezet op het gelijkmaken van de bedrijfsprocessen. Uiteindelijk bleek SAP ERP, aangevuld met de Waste & Recycling oplossing van PROLOGA, het beste te voldoen aan onze wensen. Overigens was niet alleen de bruikbaarheid bepalend, maar ook de wijze waarop Uphantis sinds juli 2010 onderdeel van Sogeti tot op heden het beheer en onderhoud van de bestaande SAP applicaties heeft uitgevoerd: klantgericht, oplossingsgericht en professioneel.”

SOFTWARE INFORMATIEPAKKET

Zend formulier & ontvang gratis pakket met checklists, cases en folders, of lees meer.

Noot: We leveren enkel informatiepakketen aan welke opgerichte bedrijven, dus vergeet uw bedrijfsnaam niet in te vullen.
Noot: Zonder achternaam wordt het terugbellen moeilijk
U kunt gerust uw bedrijfsemail opgeven wij spammen niet!
Wij bellen altijd voor een korte intake, geef aub een correct telefoonnummer op, anders kunnen we de aanvraag niet behandelen.
Akkoord met voorwaarden* Gezien onze strikte privacy en anti-spam maatregelen aub akkoord met de voorwaarden.