Sitellite 5 CMS Hotel Die Raeckse Open Source in Haarlem

29 augustus 2009 door: Caspar Veenings voor Semias

Hotel Die Raeckse in Haarlem gaat over naar een geheel nieuwe website en gaat hiervoor gebruik maken van Sitellite 5 CMS Open Source.

De website krijgt een nieuw fris en aantrekkelijk uiterlijk en wordt meertalig opgesteld. De combinatie van een nieuw uiterlijk en de technologische mogelijkheden van Sitelilte 5 CMS Open Source zorgt ervoor dat de website wordt ingericht met:

  • Nieuwsberichten plaatsen (inclusief RSS feeds).
  • Zoekmachine optimalisatie voor een betere ranking in de zoeklijsten.
  • Formulieren voor het reserveren van een kamer.
  • Meertaligheid (zowel Engels, Nederlands en in een later stadium Duits/Frans).
  • GoogleMaps voor de juiste routebeschrijving naar het hotel.
  • Categorieën
  • CMS

SOFTWARE INFORMATIEPAKKET

Zend formulier & ontvang gratis pakket met checklists, cases en folders, of lees meer.

Noot: We leveren enkel informatiepakketen aan welke opgerichte bedrijven, dus vergeet uw bedrijfsnaam niet in te vullen.
Noot: Zonder achternaam wordt het terugbellen moeilijk
U kunt gerust uw bedrijfsemail opgeven wij spammen niet!
Wij bellen altijd voor een korte intake, geef aub een correct telefoonnummer op, anders kunnen we de aanvraag niet behandelen.
Akkoord met voorwaarden* Gezien onze strikte privacy en anti-spam maatregelen aub akkoord met de voorwaarden.