Sitellite 5 CMS voor Kantoorfoto.nl

29 augustus 2009 door: Caspar Veenings voor Semias

Nieuwe website voor Kantoorfoto.nl, Dit  is een webwinkel gallery met exclusieve fotodoeken die bedrijven en particulieren kunnen huren en kopen.

Op basis van een aangeleverde specificaties is de website vormgegeven en ingericht. Waarbij wij advies/ondersteuning hebben gegeven op het gebied van integratie van het betalingsverkeer, gebruik van een content management systeem en de afhandeling van het logistieke proces in relatie tot een webwinkel.

De website is met gebruikmaking van de standaard Sitellite 5 CMS zoekmachine optimalisatie mogelijkheden voorbestemd van een hoge ranking in de diverse zoekmachines.

Kantoorfoto.nl is geheel gebouwd in Sitellite 5 CMS Professional met:

  • Volledige benutting van Sitellite 5 CMS met onder andere de inrichting van gebruikersregistratie, webwinkel, e-mail marketing campagne en facturering.
  • Imageflow functionaliteit om lekker makkelijk door het hele foto-assortiment een leuke foto uit te zoeken.
  • Webwinkel om een foto naar wens te huren of kopen en status terugkoppeling van eerdere bestellingen.
  • Koppeling met iDeal voor directe betalingen terwijl betalingen via factuur ook gewoon mogelijk blijft.
  • Gepersonaliseerde documenten als:
    • huurovereenkomst;
    • certificaat van echtheid;
    • factuur;
    • opdrachtbevestiging.
  • Alle bestelgerelateerde documenten standaard in PDF formaat zodat altijd de juiste informatie via e-mail naar de besteller gaat.

SOFTWARE INFORMATIEPAKKET

Zend formulier & ontvang gratis pakket met checklists, cases en folders, of lees meer.

Noot: We leveren enkel informatiepakketen aan welke opgerichte bedrijven, dus vergeet uw bedrijfsnaam niet in te vullen.
Noot: Zonder achternaam wordt het terugbellen moeilijk
U kunt gerust uw bedrijfsemail opgeven wij spammen niet!
Wij bellen altijd voor een korte intake, geef aub een correct telefoonnummer op, anders kunnen we de aanvraag niet behandelen.
Akkoord met voorwaarden* Gezien onze strikte privacy en anti-spam maatregelen aub akkoord met de voorwaarden.