SoftBrick volledig geïntegreerd bij Hollandia

4 september 2009 door: Dennis van der Heijden voor Softbrick

Hollandia B.V. is één van de leidende Europese staalbouw ondernemingen en realiseert toonaangevende staalbouwprojecten binnen en buiten Europa, denk hierbij bijvoorbeeld aan het reuzenrad London Eye en het Wembley Stadium in London. Naast deze fameuze bouwwerken realiseert Hollandia B.V. ook projecten voor o.a. infrastructuur, off-shore, hoogbouw en (petro)chemische industrie.

Na de overname van Zuid-Nederlandse Staalbouw door Hollandia B.V. zijn de locaties in Krimpen a/d IJssel en Heijningen helemaal over gegaan op SoftBrick voor aanwezigheidsregistratie en ordertijdregistratie. Op deze locaties zijn ca 700 medewerkers werkzaam die dagelijks in SoftBrick worden geregistreerd. Daarnaast heeft SoftBrick de voormalige interface met BaaN omgezet naar een interface met Pharox.

De samenwerking tussen Hollandia en SoftBrick is zeer intensief geweest de afgelopen periode. Hollandia is ook voornemens om toegangscontrole software van SoftBrick in gebruik te nemen voor een aantal toegangsdeuren. Hierdoor zal een volledig geïntegreerd en krachtig systeem ontstaan voor de gehele organisatie.

SOFTWARE INFORMATIEPAKKET

Zend formulier & ontvang gratis pakket met checklists, cases en folders, of lees meer.

Noot: We leveren enkel informatiepakketen aan welke opgerichte bedrijven, dus vergeet uw bedrijfsnaam niet in te vullen.
Noot: Zonder achternaam wordt het terugbellen moeilijk
U kunt gerust uw bedrijfsemail opgeven wij spammen niet!
Wij bellen altijd voor een korte intake, geef aub een correct telefoonnummer op, anders kunnen we de aanvraag niet behandelen.
Akkoord met voorwaarden* Gezien onze strikte privacy en anti-spam maatregelen aub akkoord met de voorwaarden.