Selecteer een pagina

Accenture en SAP gaan samenwerken om consumer product companies te helpen om het rendement van de promotie via de retail te verhogen. Door de samenwerking worden Accenture’s industrie expertise en business process kennis met de techniek van de SAP Trade Promotion Management applicatie gecombineerd, aldus de twee bedrijven.
Samenwerking Accenture en SAP voor Trade Promotion ManagementAMR Research voorspelt dat het gemiddelde trade promotion budget van consumptie goederen bedrijven achttien procent van de inkomsten in 2008 zal bedragen. Het rapport van AMR Research suggereert dat ondanks de belangrijke investeringen deze promotie activiteiten via de retail voornamelijk ongeorganiseerd zijn. Maar weinig bedrijven lijken zich op de hoogte te zijn van de effectiviteit van deze campagnes. Andere grafieken van de Trade Promotion Management Association suggereren zelfs dat 39 procent van de promoties helemaal geen bijdrage heeft aan de groei van de salesactiviteiten. De samenwerking tussen SAP en Accenture moet bedrijven helpen om heel precies een identiteit, plan, uitvoering en evaluatie op te stellen om zo hun promoties op poten te zetten, aldus beide partijen.
“Veel consumptie goederen bedrijven zijn niet zo goed voorzien dat ze trade promotion effectief kunnen inzetten”, aldus Gary Singer, Accenture’s global TPM lead, “De combinatie van Accenture’s industrie kennis, business process ervaring en systeemintegratie verleden met SAP’s software maakt dat de samenwerking zorgt voor meer intelligentie over de uitvoering van de promotie. Dat is cruciaal voor het bevestigen dat promotie uitgaven zijn gefocust op de juist producten, in de juiste plaatsen en op de juiste tijd.”
“SAP en Accenture hebben een lange geschiedenis van het bieden van aanbiedingen die de sterkte van SAP’s oplossingen met Accenture’s industrie en business experience combineert”, aldus Emiel van Schaik, senior VP en globale leider van Consumer Products en Life Sciences bij SAP, “Het partnerschap benadrukt de komst een echte end-to-end trade promotion management oplossing. De samenwerking biedt aan consumer product companies een oplossing, een integratie en services die nodig zijn om promotionele activiteiten te plannen, trade funds te managen en op het retail niveau consistentie en effectiviteit brengt.”