Selecteer een pagina

Op 15 december hebben we onze nominatie verdedigd in Den Haag. Want Covide biedt met haar Virtuele Kantoor de ultieme e-werkplek én ook de R&D van Covide vindt via een internationale e-werkcommunity plaats. Trots op deze nominatie gingen we voor goud aldus Covide op haar website.

De jury heeft de prijs uiteindelijk uitgereikt aan Veldhoen + Company. Als een waardering voor hun belangrijke bijdrage aan de Nieuwe Manier van Werken – methode, waarmee Veldhoen + Company reeds vanaf begin jaren 90 ook grote bedrijven in Nederland heeft geadviseerd.

Voor Covide had de jury wel de nodige positieve woorden en als medewerkers van Covide hebben we de nominatie zelf ook als heel bijzonder ervaren, omdat Nederland wereldwijd op de 1e plaats staat als telewerkland. We gingen voor de eerste prijs, maar achteraf zijn we toch bijzonder blij met een plek bij de eerste drie e-Werkoplossingen in het telewerkland, dat Nederland is.

Bronnen: CRMcentraal & Covide