Selecteer een pagina

Projectmanager implementatie MsCRM bij PGGM, Arjen Bruinning is een blog gestart om de komende maanden de belevenissen, ontwikkelingen, strubbelingen, tegenslagen, meevallers, kortom de ervaringen van de implementatie van MsCRM bij PGGM de delen met de wereld.

“Op dit moment werkt PGGM met een CRM applicatie van een andere CRM leverancier en werkt de dochter van PGGM, Careon, met Microsoft CRM (1) van Avanade (2). Omdat PGGM vanaf 1 januari een coöperatie wordt en daarmee de dochter in de coöperatie schuift is het belangrijk om één integraal klantbeeld te krijgen. Op die manier kunnen wij onze klanten het beste adviseren. Daarom dienen de twee verschillende CRM applicaties te worden geconverteerd naar één centrale CRM applicatie,” aldus Bruinning.

“De afgelopen weken heeft een onderzoek plaatsgevonden en is uiteindelijk gekozen voor Microsoft Dynamics 3.0 als centrale CRM applicatie. En afgelopen donderdag 11 oktober is ook het plan van aanpak geaccordeerd. Op 28 maart 2008 dient de nieuwe CRM applicatie in productie te worden genomen. Dat is een strak tijdschema en zal ook het nodige inzet van de projectteams vragen. Zeker ook rekeninghoudend met de veranderingen die nu bij PGGM plaatsvinden om vanaf 1 januari 2008 te starten als een coöperatie.”

Bronnen: (1) PGGM Blog, (2) Microsoft
Bron: CRMcentraal