Onlangs heeft Ctac Real Estate een nieuw SAP-systeem bij woningcorporatie Maasdelta Groep geleverd en geïmplementeerd. Ctac biedt met CHARE sectorspecifieke ERP-oplossingen voor woningcorporaties. De CHARE-oplossing van Ctac wordt bij Maasdelta Groep ingezet voor niet-planmatige onderhoudsprocessen waarbij klantgerichtheid, gebruiksgemak, ketenintegratie en mobiel werken belangrijke uitgangspunten zijn. Met de CHARE-oplossing is Ctac marktleider voor de woningcorporatiesector. Deze SAP Business All-in-One-oplossing van Ctac is speciaal ontwikkeld voor de woningcorporatiesector.
De Maasdelta Groep heeft na een grondige selectiefase voor Ctac gekozen. De Ctac-oplossing sluit goed aan bij de strategie van de Maasdelta Groep. Doorslaggevend voor Maasdelta waren de wijze waarop Ctac projecten uitvoert en de open architectuur van de sectorspecifieke ERP-oplossing CHARE.
“Veel woningcorporaties zijn de afgelopen jaren gefuseerd of overgenomen. De behoefte aan professionalisering van de bedrijfsvoering is hierdoor in deze markt steeds verder toegenomen”, zegt Henny Hilgerdenaar, CEO van Ctac. “Daarnaast is er sprake van intensiever contact met huurders. Al deze ontwikkelingen versterken de vraag van woningcorporaties naar een professionele en flexibele IT-omgeving met een geïntegreerd systeem voor het ondersteunen van alle activiteiten. Deze activiteiten lopen uiteen van administratie, financiële administratie, workflowmanagement en klantrelatiebeheer tot vastgoedbeheer. Met CHARE heeft Ctac hiervoor een complete oplossing in huis.”
Over Maasdelta Groep
De Stichting Maasdelta Groep is de verhuurder van ongeveer 16.500 woningen en bedrijfsruimten in Hellevoetsluis, Spijkenisse, Maassluis en Rotterdam. De corporatie biedt vanuit de lokale vestigingen (frontoffices) een veelzijdig aanbod van huur- en koopwoningen aan klanten.