Selecteer een pagina

Het japanse KOYORAD Group of companies heeft binnen haar Europese vestiging de keuze gemaakt voor Microsoft Dynamics AX. De implementatie lag in handen van SBA Business Solutions. De ’s-Hertogenbosch krijgt alle functionaliteiten binnen handbereik om haar afnemers snel en goed te beleveren.

Het begin van de producent en distributeur van radiateuren en condensors begon 55 jaar geleden in het Verre Oosten. De afgelopen jaren heeft zij besloten haarzelf dichter naar de klant toe te begeven. Zo een dergelijk distributiebedrijf dient over de juiste softwareoplossing te beschikken.
SBA neemt vele startende bedrijven een hoop werk uit de handen.

Van Mier zegt: “Dat is voor ons een geruststellende gedachte. “SBA zorgt naast de software ,Microsoft Dynamics AX, ook voor de hardware.” Zo komen we te weten dat het platform ook werkt. We hoeven ons daaraan niet meer te storen. “ Na een implementatieperiode van slechts 1,5 maand ging Koyo op 1 januari live. We kunnen binnenkort starten met hetgeen waar we goed in zijn: radiateuren en condensors distribueren.