Selecteer een pagina

UnitronGroup gaat gebruik maken van één bedrijfsbreed ERP-systeem om alle kritische bedrijfsprocessen optimaal op elkaar af te stemmen. UnitronGroup heeft gekozen voor glovia.com van softwareleverancier Fujitsu Glovia International. 

Unitron ontwerpt, produceert en verkoopt onderdelen en toebehoren voor telecommunicatie – en multimedia toepassingen aan een wereldwijd klantenbestand. Naast het moederbedrijf in Poperinge beschikt Unitron ook over productie- en R&D afdelingen in Tsjechië. “Het bestaande ERP-systeem voldeed niet meer aan onze veranderende eisen en bevatte zoveel maatwerk dat de ondersteuning steeds moeilijker verliep. Bovendien ontbrak de functionaliteit om al onze productie-afdelingen aan te sturen op basis van één gecentraliseerde productieplanning. Dus gingen we op zoek naar een softwareleverancier met verstand van de electronica-industrie én ervaring met multi-site implementaties,” aldus Philippe Lamaire – Chief Financial Officer bij Unitron.

Door de toenemende vraag naar nieuwe producten is het bedrijf zowel in België als in Tsjechië en ook in China aan het uitbreiden. “Voortaan kan het management op elk moment over real-time informatie beschikken, waardoor we als geheel veel efficiënter kunnen werken. Op korte termijn moet dit leiden tot lagere (locale) voorraden,” gaat Lamaire verder. “Glovia zal als de centrale backbone voor alle afdelingen van de UnitronGroup een belangrijke rol spelen bij de realisatie van onze toekomstplannen.”

Inmiddels is de implementatie al begonnen, de bedoeling is dat Unitron in januari 2008 live gaat met glovia.com.

Bronnen: ERPcentraal & Glovia.com