Selecteer een pagina

Met het live gaan van de volledig vernieuwde website van de Gemeente De Bilt bewijzen Sitecore en haar partner IQuality dat Sitecore ook uitstekend past binnen de gemeentemarkt.

Gemeente De Bilt startte in april 2009 een aanbestedingstraject voor het volledig vernieuwen van haar website. Het traject werd grondig aangepakt met o.a. het aanstellen van een referentie groep, bestaande uit bewoners en ondernemers uit De Bilt. Tijdens de aanbesteding werd gekozen voor de combinatie Sitecore met IQuality.

Bij het maken van de nieuwe website heeft Gemeente De Bilt ingezet op verbetering van de toegankelijkheid en vindbaarheid van de informatie. Zo is de navigatiestructuur veranderd en is er een betere zoekmachine waardoor de bezoeker producten, diensten en informatie sneller kan vinden.

Daarnaast is de nieuwe website optimaal toegankelijk voor mensen met een functiebeperking. Zo is er bijvoorbeeld een voorleesfunctie toegevoegd. De website voldoet aan alle webrichtlijnen gesteld door de overheid.

Verder kunnen inwoners van de gemeente via ”Mijn De Bilt” elektronisch diensten bestellen en ook inzage krijgen in hun WOZ dossier. Er kan zowel via creditcard als middels ideal betaald worden voor de diensten. In “Mijn De Bilt” kan ook inzicht gekregen worden in de status van de afhandeling van een vraag of bestelling.

Modules die vanuit Sitecore door IQuality zijn gerealiseerd zijn oa.

  • Producten Catalogus
  • Koppeling met payment provide Ogone en Ideal
  • Integratie met DigiD
  • Integratie met RIS/BIS
  • Bekendmakingen module
  • DMS koppeling

Ervaar de site zelf

Bron: CMS