SOTAQ heeft onlangs samen met haar zusterbedrijf, Sparco International, een (spaar) actiewebsite voor Sony ontwikkeld en technisch opgeleverd.
Wij hebben intussen al meer dan 100 van dergelijke spaarsystemen ontwikkeld. Het technische en procesmatig ontwikkelen van de Sony (spaar)actiewebsite was voor ons dus geen grote onverwachte uitdaging. Door onze volle planning, waren wij genoodzaakt voornamelijk in de avonduren te werken aan de (spaar)actiewebsite van Sony. Onze grootste uitdaging bij dit project was de oplevertijd. De complete website en het fulfillment traject moesten binnen 3 weken worden opgeleverd.
Ons zusterbedrijf, Sparco International, zorgt ervoor dat het assortiment en de complete order fulfillment op de actiewebsite komen te staan.