Selecteer een pagina

Onderneming Hulpbronnen Planning (ERP) en bedrijfsintelligentie (BI) software leverancier, Pronto Software, kondigde recentelijk aan dat er een nieuwe klantencontract is gesloten met Herschend Family Entertainment Corporatie (HFE), het grootste themapark bedrijf in de Verenigde Staten dat in handen is van een familie.

In de miljoenen dollar overeenkomst staat dat de Pronto Xi ERP en BI software hulpmiddelen set van Pronto Software de oude koopwaren productie en inventaris systemen van HFE vervangen over de amusement, toerisme en gastvrijheideigendommen, waaronder Silver Dollar City in Missouri en Dollywood in Tennessee, van HFE.

De volledig geïntegreerde oplossing heeft financiële, productie, distributie, warenhuis en reden van verkoop beheer hulpmiddelen met ingebouwde bedrijfsintelligentie van IBM Cognos. De oplossing zal HFE helpen om kosten te controleren, werkefficiëntie en winstgevendheid verbeteren en dat alles terwijl er nog altijd flexibiliteit wordt geleverd over meerdere websites staf teams en locaties.

De implementatie begint meteen en wordt uitgevoerd door een serie invoeringen gedurende de komende 2 jaren. Wanneer de implementatie is voltooid, wordt HFE de grootste geïnstalleerde klant van Pronto in Noord Amerika.

Volgens Andrew Wexler, chef financieel officier bij HFE, heeft HFE gekozen voor Pronto Software gebaseerd op de breedte en diepte van diensten en oplossingen die het team aanbood.

Mr. Wexler, zei: “We hebben gekozen om met Pronto te werken na een positieve ervaring met het verkennen hoe hun technologie en dienstenaanbieding geïntegreerd zou worden met onze gevarieerde systemen. Pronto benaderde ons en bood een allesomvattende oplossingen set aan die voldeed aan onze vereisten.”

De betrokkenheid aanpak van Pronto Software speelde een belangrijke rol in het uitsteken boven andere verkopers.

Wexler voegde toe: “Het team van Pronto nam de tijd om echt te luisteren en te leren over ons bedrijf. Ze spraken met onze medewerkers en bouwden een gedetailleerd begrip van onze werkzaamheden en unieke vereisten. Dit alles deden ze reeds vanaf het begin. Hun adviserende benadering demonstreerde specifiek hoe de software van Pronto verbeterde zakelijke uitkomsten kon leveren vanuit onze werkzaamheden.”

Terry Leister, vice president van Pronto Software in Noord Amerika, zei: “Vanaf het begin stadium van onze onderhandeling met HFE kwamen we met een aanpak om zakelijke benedenlijn, werkzaamheden en processen te verbeteren. Het model van betrokkenheid van Pronto Software omvat advies geven en luisteren naar de noden van de klant om erachter te komen hoe onze technologie kan worden aangepast om hun bedrijfsuitdagingen op te lossen.”

Leister zei ook dat het aanpassen van de modulaire oplossing van Pronto Software een belangrijk deel zou uitmaken van de implementatie om de specifieke noden van HFE te behartigen.

De vlaggenschip oplossing van Pronto Software, Pronto Xi, biedt ook een reeks aan modulaire oplossing aan gebruikers en bevat rechtstreekse integratie met de Cognos BI hulpmiddelen set van IBM. Het zal ook gebruikt worden om een reeks van reden van verkoop productie werkzaamheden bij HFE te centraliseren om efficiëntere rapportering, systeembeheer en voorspellingen te genereren.