De bekende kledinghandelaar Coolcat heeft gekozen voor de CRM software van Centric Managed Retail Services ter verbetering van haar diensten. Roland van Driel, ICT en Facility-manager van Coolcat, gaf te kennen dat alle winkels van Coolcat met de nieuwe CRM software werken. Coolcat is uiteindelijk veranderd van leverancier, waarbij ze nu minder CRM softwarestoringen hebben, welke te wijten waren aan de oude leverancier, genaamd H2R. In vergelijking met de oude leverancier is het CRM onderhoud nu stukken beter.
De implementatie van de CRM software lag in handen van een gecombineerd team waarin medewerkers van Coolcat, evenals van de leverancier, zitting namen. Bij de CRM software-implementatie was er geen externe organisatie betrokken. De CRM software-implementatie duurde 1 dag, omdat het in deze ging om een verandering van leverancier. Het budget voor de CRM software-implementatie werd in deze niet overschreden.
Ook komt wat er momenteel wordt opgeleverd middels de CRM software overeen met wat Coolcat van te voren verwachtte. Coolcat gaf aan dat zij de CRM software zeker aan andere organisaties aan zullen bevelen.
Over CoolCat
Coolcat is een kledinghandelaar die 130 winkels heeft in Nederland, België, Frankrijk en Luxemburg. Coolcat levert voordelige kleding voor jongeren in de leeftijdscategorie van twaalf tot achttien jaar. De kledingcollectie van Coolcat wordt voornamelijk zelf ontworpen door een jong team op het hoofdkantoor in Amsterdam.