Selecteer een pagina

Pokon is een onafhankelijk familiebedrijf met een sterk internationaal karakter. Om de communicatie vanuit Pokon richting de consument kracht bij te zetten, besloot de organisatie een nieuwe website te laten ontwikkelen. Daaraan vooraf ging eerst een gedegen selectieproces.

Pokon liet het interactiemodel van de website ontwikkelen door het Amsterdamse communicatiebureau Woedend! Pepperstream werd vervolgens geselecteerd om de ideeën om te zetten in een professioneel webplatform. Een platform, dat niet alleen qua architectuur de stabiliteit waarborgt, maar dat ook beheersbaar is voor de niet-technisch onderlegde medewerkers van Pokon.

Actueel en interactief met Smartsite CMS

Actualiteit en interactiviteit zijn belangrijke steunpilaren van de nieuwe website. De laatste tuintips worden op de website op een heldere manier getoond. Tips en informatie worden zichtbaar gemaakt op basis van de belangstelling van de bezoeker. Ook kunnen bezoekers op de button “inspiratie” klikken om via internet hun eigen trots te delen door een foto van de eigen tuin met begeleidende tekst online te plaatsen.

Alle informatie omtrent de producten en diensten van Pokon wordt dynamisch beheerd binnen het content management systeem Smartsite CMS. Door gebruik te maken van de functionaliteit die het CMS biedt kan Pokon & Chrysal zelfstandig de site actueel houden. Bezoekers krijgen dynamische en actuele content te zien. Bovendien wordt de content centraal beheerd in Smartsite CMS, wat het mogelijk maakt om informatie niet alleen op het internet, maar ook via andere kanalen te publiceren.

Pokon & Chrysal Intranet

Naast het Internet, ontwikkelt Pepperstream ook het intranet van Pokon & Chrysal. Dit intranet wordt grootschalig opgetrokken om de interne bedrijfsprocessen te ondersteunen. Een productbibliotheek met gedetailleerde informatie wordt opgezet.

Met de inzet van de Smartsite Collaboration Suite wordt de online samenwerking binnen Pokon & Chrysal een ‘boost’ gegeven. Met de Collaboration suite worden virtuele teams samengesteld die werken aan nieuwe innovatieve projecten.

Bronnen: CMScentraal & Pepperstream