Selecteer een pagina

Onlangs heeft de gemeente Leusden Vincis de opdracht gegeven om een intranet voor hun organisatie te ontwikkelen. Tegelijkertijd is ook de gemeente Tytsjerksteradiel met deze vraag bij Vincis gekomen. Beide gemeenten maken al enkele jaren gebruik van CastManage als CMS voor hun internetsites. Door de goede ervaringen met Vincis in de afgelopen jaren en de ruime mogelijkheden binnen CastManage willen beide gemeenten het CMS nu ook gaan inzetten voor hun intranetomgeving. In korte tijd zal Vincis dus twee gemeenten van een nieuw intranet gaan voorzien.
CastManage voor Gemeente Leusden
Het intranet van gemeente Leusden zal er in grote lijnen hetzelfde uit gaan zien als de huidige website. Zo’n twee maanden geleden heeft de Gemeente Leusden nog een restyling voor haar website door Vincis laten uitvoeren. Door het ontwerp van de website te verbreden kan men nu meer informatie op een pagina kwijt, zonder dat het overzicht verloren gaat.
Gemeente Tytsjerksteradiel kies Vincis CMS
Op dit moment beschikt de gemeente Tytsjerksteradiel nog niet over een eigen intranet. Het voornaamste doel van de gemeente omeen intranet in te zetten is het verbeteren van de interne communicatie. Daarnaast moet het intranet gaan bijdragen aan het verbeteren van de interne dienstverlening en het behouden en delen van kennis binnen de organisatie.

Bron: Vincis