Selecteer een pagina

Op donderdag 2 april aanstaande organiseert Softmakers voor de tweede keer het media seminar. Het seminar start om 17.00 uur en zal tot ongeveer 19.00 uur duren.  Tijdens het seminar zullen wij onder andere in gaan op de dagelijkse uitdagingen die er in verschillende disciplines binnen de mediawereld spelen.

Een aantal van deze uitdagingen kunnen zijn:

  • Bronnen en teksten over onderwerpen uit tv- en radio items zijn lastig te beheren.
  • Informatie over contactpersonen & gasten zijn slecht terug te vinden.
  • Taken van medewerkers zijn onoverzichtelijk en slecht deelbaar.
  • Het overzicht ontbreekt in het gehele proces bij het maken van programma’s.

Dit seminar is gericht op omroepen, productiebedrijven en facilitaire organisaties uit de mediawereld. Tijdens dit event presenteren wij u Tim; onze intuïtieve software oplossing.

Door middel van voorbeelden uit de praktijk kunt u een beeld vormen van de toegevoegde waarde die Tim heeft voor uw specifieke situatie. Ook is er de mogelijkheid om onder het genot van een hapje en een drankje van gedachte wisselen met uw collega’s uit de mediawereld. Velen hebben de voordelen van Tim voor hun organisatie al ontdekt.

Zo fungeert Tim onder meer als ruggengraat voor de commerciële zenders van RTL en SBS Broadcasting. Speciale gast tijdens dit seminar is Peter van Halem, senior news producer van het RTL Nieuws en intensief gebruiker van Tim.

U kunt zich inschrijven door een e-mail te sturen aan:  verkoop@softmakers.nl U ontvangt daarna van ons een bevestiging en routebeschrijving.