Na een uitvoerige selectieprocedure koos meubelfabrikant Gelderland Groep recentelijk voor de ERP-oplossing I-Make van Imtech ICT. Dit pakket, gebaseerd op Microsoft Dynamics NAV, is speciaal ontwikkeld voor de maakindustrie. Gelderland Groep gaat met I-Make alle bedrijfsprocessen ondersteunen.
De belangrijkste functionaliteiten van de standaard I-Make add-on voor Microsoft Dynamics NAV van Imtech ICT Dynamics Solutions zijn een productconfigurator, een grafisch planbord voor de productieplanning, een ‘management by exeption’-module voor bewaking van de kritische processen, productie- en tijdsregistratie met barcodescanning, een EDI-module en een module voor transportdocumenten (o.a. CMR). Al deze functionaliteiten zijn geïntegreerd in Microsoft Dynamics NAV aanwezig.
Management Informatie
Directeur Tecla Temmink: “De ERP-oplossing van Imtech ICT heeft een geïntegreerde productconfigurator. Dat is voor een meubelfabrikant van groot belang. En omdat I-Make gebaseerd is op Microsoft Dynamics NAV is er een hele goede integratie met Microsoft Office en is de software erg gebruiksvriendelijk. Tot slot is het eenvoudig om managementinformatie te genereren. Dat is voor ons erg belangrijk voor het nemen van operationele en strategische besluiten.”