Recentelijk heeft de Engelse voetbalclub Manchester City voor het ERP-systeem Agresso Business World van UNIT4 gekozen als nieuw financieel systeem. Manchester City heeft deze software gekozen voor de ondersteuning van zakelijke en financiële ambities.
Het systeem gaat door meer dan 300 medewerkers van de club gebruikt worden voor onder andere financieel management, budgettering, planning, inkoop en rapportage/analyse. Agresso Business World kan eenvoudig aangepast worden aan bedrijfsverandering, dankzij haar VITA-architectuur. Zo kunnen gebruikers zelfstandig veranderingen doorvoeren met behulp van de architectuur. Dat wil zeggen dat de club vrijwel direct kan anticiperen op omstandigheden die aan verandering onderheven zijn, zonder bijkomende kosten en vertraging vanwege de inzet van externe programmeurs en ander IT-personeel.
“Onze club ondergaat veel veranderingen en is, zoals iedere commerciële organisatie, altijd op zoek naar manieren om de efficiency van de organisatie te verbeteren. We maken een snelle groei door en hadden een systeem nodig dat zich continu kan spiegelen aan de continue stroom aan bedrijfsveranderingen waar we mee te maken hebben. Met Agresso Business World hebben we een oplossing in huis die ons optimaal inzicht geeft in de prestaties van de club als commerciële organisatie. Daarnaast helpt het onze lange termijn ambitie te verwezenlijken om zowel binnen als buiten het veld een van de grootste clubs ter wereld te zijn”, aldus Andrew Widdowson, Head of Finance bij Manchester City.