Selecteer een pagina

Infor heeft zich het afgelopen jaar erg gefocust op het feit dat applicaties makkelijk naar de nieuwste technologie te migreren moeten zijn. De softwareleverancier tracht haar IT tools ook ‘sexier’ te maken. Naar aanleiding hiervan zullen zij binnenkort User Interface SoHo lanceren.

Infor on the Road 2013 ION Ming.le
Ming.le is een platform waarmee gebruikers onder meer meerdere mogelijkheden hebben tot samenwerken, ook omdat zij de beschikking over informatie uit social media hebben. Verder biedt Ming.le klanten de mogelijkheid om dwarsverbanden uit de eigen business te kunnen analyseren. ‘Sexyness’ is belangrijk voor het toekomstige succes van ERP leveranciers. Er komen steeds meer softwareleveranciers op de markt, waarbij het verschil in de producten en gebruiksgemak te groot is. Daarom heeft Infor een ontwerpbureau overgenomen dat zich specifiek gaat bezighouden met  het aantrekkelijker maken van haar IT producten.
Cloud inzetten bij overstap van oude naar nieuwe software
Veel klanten van Infor werken nog met oude ERP pakketten van  ongeveer 10 jaar geleden. Infor probeert daarom haar klanten te stimuleren om de overstap te maken naar nieuwere producten zoals de  LN en M3. Verder wil Infor haar klanten laten zien dat zij veel functionaliteiten als standaard hebben meegenomen in de nieuwere ERP pakketten.

Schermen delen en context toevoegen
Voor Infor is het Ming.le platform de juiste tool hoe social media in te passen in de bedrijfsgegevens. Via Ming.le zijn gebruikers in staat eenvoudig schermen delen, waarbij ze dus kunnen kijken naar een inkooporder en tegelijkertijd de context ook erbij hebben.

Lancering Infor Rhythm en d/EPM
Rhythm en d/EPM  zijn ook gelanceerd tijdens Infor on the Road 2013. Rhythm is een cloudgebaseerd e-commerce platform, waarbij de mogelijkheden voor zowel B2B als B2C bedrijven hetzelfde zijn. Dynamic Enterprise Platform (d/EPM) is een analyseplatform dat Infor Business Intelligence integreert met Enterprise Performance Management (EPM) en met Continuous Controls Monitoring.