Selecteer een pagina

Technologie adviesbureau, JK Michaels, heeft de Oracle 11G Bedrijfsproces Management (BPM software) suite geïntroduceerd om organisaties te helpen  naadloos bedrijfsapplicaties te integreren en ingewikkelde processen te vereenvoudigen.

Het bedrijf zei dat Oracle BPM suite organisatorische efficiëntie barrières verwijdert en procesmanagement vergemakkelijkt door een verenigde proces stichting, gebruikers gericht ontwerp en sociale BPM interactie te verstrekken.

Bij een forum in Lagos, zei Management Consultant bij JK Michaels, Dr Bello Omololu, dat BPM een expliciete benadering is voor modellering, automatisering, meting en optimalisering van bedrijfsprocessen over organisatorische afdelingen, systemen en applicaties; hij voegde toe dat het gaat om de bewuste, gezamenlijke en in toenemende mate technologie ondersteunde definitie, verbetering, innovatie en beheer van eind-tot-eind zakelijke doelstellingen met meer behendigheid.

Hij zei dat Oracle suite eind-tot-eind oplossingen biedt waar elke technologie of elk systeem binnen de organisatie op kan rijden en alle systemen moeiteloos en naadloos “met elkaar kunnen praten.”

Omololu zei: “BPM integreert in feite verschillende componenten van een organisatie en kan hen werkelijk helpen om hun processen zowel naadloos te maken als hen assisteren in reguliere nakoming. Dit kan een bedrijf helpen om te transformeren in een wereld klasse organisatie. Met BPM, voordat je met een bedrijf begint, kan je stimuleren wat zal gebeuren; alle breekpunten, alle defecten en de leveringstijd. Je kunt tevens de technologie corrigeren voordat je werkelijk met het bedrijf begint. BPM is niet alleen een technologie, maar een proces om het succes van een organisatie te stimuleren. We zien nu veel meer Fusies en Overnames (MA) in een hyper concurrentiële omgeving. Organisaties zien de relevantie van een operationele excellentie in de MA omgeving. Aangezien er meer fusies en overnames plaatsvinden, zullen zij de relevantie van een BPM ruggengraat inzien om al hun oplossingen te integreren. In MA zal je zien dat twee of meer organisatie totaal verschillende processen en regels hebben. Wanneer je wil fuseren, probeer je de twee processen te synchroniseren zodat die als één zullen werken. Zo niet, zal er een terugtredend knelpunt optreden, waarbij één proces anders wordt uitgevoerd en mensen de cultuur hebben om te denken dat het is wat nog bestaat. Dus nu kunnen er vele knelpunten in een organisatie zijn die niet effectief in hun BPM zijn doorgedrongen tijdens MA.”