Selecteer een pagina

De innovaties binnen de grafische industrie vragen om een nieuwe benadering van MIS leveranciers. Binnen de grafische industrie ontwikkelt het MIS zich als belangrijkste ondersteuning voor de bedrijfsprocessen en de integratie met de diverse soft- en hardwaresystemen. Alleen calculeren en plannen is niet meer voldoende, integratie met de workflowsystemen, persen, printers en nabewerking middels JDF/JMF is een noodzaak. Deze integratie vraagt om een nieuwe generatie MIS/ERP oplossingen. Met de nieuwste generatie software voor de Grafimedia speelt Rainbow in op deze ontwikkelingen.
PrintVis is het meest innovatieve en complete MIS/ERP pakket voor de Grafimedia markt op dit moment verkrijgbaar. Naast JDF/JMF functionaliteit biedt PrintVis ondersteuning aan calculatie, inslagschema, planning, e-commerce en voorraadbeheer. Met Microsoft Dynamics NAV (Navision) als basis is volledige ERP functionaliteit beschikbaar. Integratie met de financiële administratie, CRM, inkoopbeheer, projectadministratie, serviceadministratie et cetera is standaard.
Al meer dan 130 grafische ondernemingen maken succesvol gebruik van PrintVis, ondernemingen actief in diverse disciplines zoals Vellen, Rotatie, Labels, Verpakking en Digitaal drukken. Als onderdeel van deze implementaties zijn diverse JDF/JMF integraties uitgevoerd. Op dit moment zijn reeds JDF/JMF integraties actief met onder andere Agfa Apogee X, EskoGraphics Backstage en K-Station etcetera, waarvan veel JDF/JMF integraties ICS3 gecertificeerd zijn.
Rainbow Solutions is de exclusieve leverancier en implementatiepartner voor PrintVis in de Benelux.
Tijdens Drupa 2008 Hal 9, Stand D-75 en op het JDF Experience Parc in Hall 7 kunt u kennismaken met PrintVis. In het JDF Experience Parc zullen alle dagen JDF/JMF integraties worden getoond tussen PrintVis en diverse persen en workflow leveranciers.
Op 7 juni is er een speciale Hollanddag. In de middag zullen er onder het genot van traditionele Hollandse lekkernijen Nederlandstalige presentaties worden gegeven.