TVM verzekeringen en CRM2care hebben onlangs een partnership gesloten voor de levering en implementatie van Sage CRM. Het huidige commerciële systeem van TVM zal vervangen worden door Sage CRM.
Na een uitvoerig selectietraject is de keuze gevallen op Sage CRM. Bij de keuze is gekeken naar de functionaliteit, techniek en beschikbare referenties. De applicatie is vervolgens uitgebreid getoetst en goedgekeurd in een demonstratie en een technische test. Belangrijke elementen bij de afweging waren onder meer de integratie met haar huidige IBM iSeries backoffice applicaties, de eenvoud in gebruik en volledigheid van benodigde functionaliteit.
Kees Hatzmann, interne CRM project manager bij TVM verzekeringen zegt daarover: “Bij TVM verzekeringen investeren we veel in het contact met de relatie. Klantgericht ondernemen staat meer dan ooit in de belangstelling. Door het aangaan en onderhouden van relaties met individuele klanten probeert TVM de klanttevredenheid en het klantbehoud te vergroten. De betrokkenheid bij ondernemers en medewerkers staat hierbij centraal. Dit vertalen wij door naar efficiëntere bedrijfsprocessen, kwalitatieve producten en diensten en een goede service. Zo kunnen wij de klant nog beter bedienen. Wij verwachten dat de samenwerking met CRM2care en het gebruik van Sage CRM daar een belangrijke bijdrage aan gaan leveren.”
Volgens Bart Sturkenboom, directeur van CRM2care, sluiten de mogelijkheden van Sage CRM zeer goed aan bij het eisen en wensenpakket van TVM. “Bovendien is TVM ook een organisatie welke qua cultuur en uitstraling uitstekend past bij het type bedrijf welke wij graag van dienst willen zijn”, aldus Bart Sturkenboom.