Selecteer een pagina

iWay software van Information Builders, een innovatief bedrijf op het gebied van enterprise integration oplossingen, heeft recentelijk bekendgemaakt UBM Global Trade de technologie van het bedrijf heeft uitgekozen om haar data feed verwerkings- en laadprocessen te verwerken. UBM Global Trade is een wereldwijde leverancier van door eigendomsrechten beschermde gegevens, nieuws en andere content voor de zeevaartindustrie. Het bedrijf wil door het partnerschap haar interne processen effectiever maken om zo op termijn de belangen van haar klanten beter te kunnen dienen.

Vanuit New Jersey bedient UBM Global Trade haar klanten met belangrijke business intelligence (BI) om haar handelsactiviteiten langs de verschillende distributiekanalen te ondersteunen. Hierbij ligt de focus op maritieme handel, trein- en vrachtwagentransport, opslag en logistiek. Deze ruwe data is afkomstig van verschillende bronnen en komt naar UBM GT in verschillende formaten, waardoor het noodzakelijk is voor het bedrijf om de berichten te standaardiseren en te verwerken voordat het wordt doorgestuurd naar de verschillende klanten. Voordat er met iWay werd gewerkt was dit een enorm tijdsintensieve onderneming, waarbij veel manuele input nodig was gedurende het gehele proces. Met dank aan het nieuwe partnerschip wordt het proces geautomatiseerd, waardoor er kostbare tijd bespaard wordt. Zowel voor het integreren van informatie uit de verschillende bronnen, alsmede voor de distributie van informatie richting cliënten.

UBM heeft de software succesvol toegepast op gedeeltes van haar proces workflow en is nu van plan de implementatie uit te breiden naar haar complete netwerk. Het nieuwe model stelt het bedrijf in staat om haar klanten effectief met informatie te voorzien die zij nodig hebben om hun werk effectief te doen en hun positie binnen de markt waarin veel concurrentie heerst. UBM zegt voor iWay te hebben gekozen vanwege het brede scala aan mogelijkheden, en de flexibele set van oplossingen.

‘Er is een ongelofelijke veelheid informatie gemoeid met de commerciële zeevaartindustrie, en organisaties hebben steeds meer behoefte aan real-time toegang tot deze informatie’, zo zegt Nathan Tableman, vicepresident van de Technologieafdeling van UBM. ‘Door het partnerschap van UBM met iWay kunnen we er zeker van zijn dat onze cliënten de informatie zo snel mogelijk krijgen door onze interne processen van begin tot eind te automatiseren. De resultaten van onze eerste test ondersteunen de opvatting dat deze oplossing voorziet in een grote behoefte, en ik heb er vertrouwen in dat onze cliënten significante voordelen zullen ondervinden van dit nieuwe model.’

‘Bij iWay zijn we vertrouwd met het integreren van data uit verschillende bronnen’, aldus Gregory Dorman, algemeen directeur van iWay Software. ‘Door onze technologie te implementeren zal UBM mankracht vrijmaken doordat manuele input van data niet langer nodig is, en ook zal de kwaliteit van de data verbeteren. In de markt van vaandag de dag, die steeds competitiever wordt, zal dit een steeds belangrijkere onderscheidende factor worden voor het bedrijf, en wij vinden het een eer om hier een rol in dit streven.’